Sln-ko s.r.o. - slnečné kolektory, kotly, vykurovacia technika. Sln-ko s.r.o. - slnečné kolektory, kotly, vykurovacia technika.
 

Infražiariče

Solamagic

 

Sálavé teplo z infraohrievačov SOLAMAGIC® zodpovedá infraspektru slnka. Vďaka tomu Vám zabezpečí dokonalú tepelnú pohodu. Infražiareniu je navyše pripisovaný terapeutický účinok.

Infražiariče SOLAMAGIC® sa vyznačujú najvyššou efektivitou výroby a distribúcie tepla, za čo vďačia Philips HeLen žiarivkám a dvojitému reflektoru SOLAMAGIC®. Doprajú Vám tepelnú pohodu tam kde ju potrebujete a vtedy keď ju potrebujete. Úspory na energiu tak môžu dosiahnuť rádovo 10-tky %. Vo výnimočných prípadoch až 90%.

Produkty SOLAMAGIC® sú vyrobené z nehrdzavejúcich materiálov odolných voči vlhkosti a chladu. Overené aj v extrémnych škandinávskych podmienkach! Výkon je dobré rozdeliť do viacerých menších infražiaričov rovnomerne rozložených v priestore ktorý treba ohrievať.

Pre viac informáci nás navštívte. Odporúčame Vám aby ste nás oslovili aj ohľadom výpočtu potrebného výkonu a ideálneho umiestnenia.

Solamagic


Domovská stránka
Mobil:
0911 910 048